28.06.2026 10:35
З Днем Конституції України
Секретар міської ради Олександр Скалозуб привітав громаду з Днем Конституції України:
Шановні жителі Білгород-Дністровської міської територіальної громади!
Щиро вітаю вас із визначним державним святом - 30-ю річницею Конституції України!
Конституція - це не лише Основний Закон нашої держави. Це фундамент, на якому ґрунтуються права і свободи громадян, принципи демократії, верховенства права та незалежності України. Саме вона визначає цінності, за які сьогодні мужньо борються наші Захисники і Захисниці.
Тридцять років тому український народ зробив історичний вибір на користь незалежної, демократичної та правової держави. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, положення Конституції набули ще глибшого змісту. Ми вкотре усвідомлюємо, що свобода, суверенітет і територіальна цілісність України - це не лише конституційні норми, а й щоденна боротьба всього українського народу.
Попри всі виклики, наша громада продовжує жити, працювати, відновлювати інфраструктуру, підтримувати військових, допомагати тим, хто цього потребує, та створювати гідні умови для життя людей. Саме в єдності, взаємній підтримці та відповідальності кожного з нас полягає сила українського суспільства.
У цей святковий день висловлюю щиру вдячність військовослужбовцям, ветеранам, волонтерам, рятувальникам, медикам, комунальникам, освітянам та всім, хто своєю щоденною працею наближає нашу Перемогу та зміцнює Українську державу.
Бажаю кожній родині миру, міцного здоров'я, добробуту, впевненості у завтрашньому дні та незламної віри в Перемогу України. Нехай Конституція й надалі буде надійною основою розвитку нашої держави, а над українською землею якнайшвидше запанує справедливий мир.
З Днем Конституції України!