Логотип

Білгород-Дністровська міська територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

26.06.2026 13:58

МЦ «Благоустрій»: підсумки роботи за тиждень

2ce6320b-4591-4e55-a0f7-0ccf9218836e.jpg

У період з 22 по 26 червня колектив міського центру «Благоустрій» виконував комплекс планових робіт, спрямованих на забезпечення належного стану дорожньої інфраструктури, мереж зовнішнього освітлення, світлофорних об'єктів та утримання зелених зон Білгород-Дністровської міської територіальної громади.

Працівники дорожньо-експлуатаційної дільниці здійснювали заходи з покращення стану вулично-дорожньої мережі міста. Зокрема, з метою підвищення безпеки дорожнього руху було нанесено дорожню розмітку на перехрестях вулиць Ізмаїльська – Вокзальна, Ізмаїльська – Файнблата та Ізмаїльська – Українська.

За допомогою спеціалізованої установки PATCHER виконано ліквідацію пошкоджень дорожнього покриття на вулицях Ізмаїльській та Українській.

Крім того, автогрейдером проведено планування та профілювання ґрунтового дорожнього полотна по вулиці Перемоги.

Комунальники також виконали ремонт берегозахисних споруд на узбережжі Дністровського лиману по вулиці Грецькій та роботи з розчищення зливостоку по вулиці Кишинівській.

Фахівці дільниці «Міськсвітло» здійснювали поточне обслуговування мереж зовнішнього освітлення. Роботи виконувалися відповідно до звернень мешканців громади, що надходили через Контактний центр Білгород-Дністровської міської ради.

Значний обсяг робіт виконано працівниками дільниці зеленого господарства. Озеленювачі здійснювали покіс трави на територіях загального користування: у скверах Воїнської Слави та Бессарабському, а також на вулицях Грецькій, Кишинівській, Приморській, Шкільній, Ізмаїльській та Гуляєва.

Паралельно проводився полив дерев, кущів і квітників на вулицях Тімчишина, Шкільній, Приморській, Гуляєва, Портовій, Бугазькій, Ізмаїльській, Миколаївській та Незалежності, а також у парках Миру і Перемоги, скверах Олімпійському, Воїнської Слави та Михайлівському.

Щоденно працівники підприємства виконували санітарне прибирання об'єктів зеленого господарства, стрижку кущів, прополювання квітників, підв'язування рослин, розпушування ґрунту та висадження сезонних квітів.

Проведена планова обробка спеціальними розчинами дерев та кущів на території парку Миру і скверу Воїнської слави.