Логотип

Білгород-Дністровська міська територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

26.06.2026 10:42

Випускники закладів освіти Білгород-Дністровської міської територіальної громади отримали максимальні 200 балів на НМТ-2026

afe8237d-b70e-4071-8957-86ce17f32d0e.jpg

Заклади загальної середньої освіти Білгород-Дністровської міської територіальної громади пишаються високими досягненнями своїх випускників, які за результатами Національного мультипредметного тесту 2026 року продемонстрували найвищий результат - 200 балів.

Максимальні результати стали свідченням наполегливої праці учнів, професійної майстерності педагогів та підтримки батьків.

200 балів отримали випускники Ліцею «Лідер»:

з двох предметів: Томченко Валерія Валентинівна - української мови та математики;

з математики: Мунтян Олександра Олександрівна, Ренк Дар’я Олексіївна, Мещеряков Олег Максимович, Матюшенко Віталій Сергійович, Ставров Леонід Костянтинович, Чубачкіна Марія Костянтинівна.

Управління освіти щиро вітає наших випускників із визначним досягненням та бажає впевнено рухатися до нових вершин, успішного вступу до закладів вищої освіти та реалізації всіх задумів і мрій.

Окрема подяка педагогам та батькам, які підтримували учнів на шляху до цього успіху.