26.06.2026 09:52
Юні футболісти з Білгорода-Дністровського здобули «срібло» на обласному чемпіонаті
Команда Білгород-Дністровської ДЮСШ 2012-2013 р.н. 25 червня у фінальній частині Чемпіонату Одеської області з футболу сезону 2025-2026 року виборола срібні нагороди.
У напруженому фіналі наші юні футболісти в основний час зіграли внічию з командою Саф’янівської ДЮСШ - 1:1.
Долю чемпіонства вирішувала серія пенальті, де, на жаль, цього разу трохи не вистачило вдачі.
Попри це, команда показала справжній характер, силу духу та жагу до перемоги. Срібло обласного чемпіонату - це вагомий результат і великий привід для гордості. Вітаємо спортсменів і тренера Михайла Гаврилуцу із чудовим виступом!
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Юні футболісти – чемпіони Одещини
Усі новини