25.06.2026 11:52
Колегія Управління освіти
Відповідно до річного плану роботи, з метою узгодженого вирiшення реалiзацii питань у галузi освiти, колективного й вiльного обговорення найважливiших напрямiв ocвітньoї дiяльностi закладiв освiти містa, в Управлінні освіти Білгород-Дністровської міської ради відбулась заключна у 2025/2026 навчальному році колегія Управління освіти.
Головний спеціаліст Управління освіти Валентина Корінь доповіла про якість знань учнів ЗЗСО за підсумками 2025/2026 навчального року.
Директор Ліцею №1 Інна Гончарова, заступник директора з виховної роботи Ліцею «Лідер» Людмила Пораденко та директор ЗДО №4 «Веселка» Світлана Древаль проаналізували стан роботи у закладах освіти щодо запобігання вчиненню булінгу/цькування у дитячому середовищі.
Питання роботи закладів освіти щодо обліку дітей висвітлили директори Гімназії №4 Маргарита Богаченко, Гімназії №6 Юрій Дімов, ЗДО №2 «Сонечко» Віра Попова та ЗДО №3 «Дзвіночок» Олена Римська. Підбила підсумки з цієї роботи у 2025/2026 році головний спеціаліст Управління Елеонора Лєконцева.
Про стан виховної роботи з національно-патріотичного напряму серед учнівської молоді доповіла директор МЦДТ Наталія Цвікова.
Начальник відділу з позашкільної та виховної роботи Управління освіти Людмила Лаврова звітувала про виконання заходів з реалізації загальнонаціонального проєкту фізичного виховання здобувачів освіти «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
Поділитись
Дізнайтеся також
24/06/2026
Фактичні видатки по закладах освіти
Усі новини