22.06.2026 15:30
Навчання самомасажу з елементами нейрогімнастики у Білгород-Дністровському терцентрі
У територіальному центрі соціального обслуговування, в рамках соціальної профілактики, продовжуються заняття з навчання самомасажу з елементами нейрогімнастики. Ці заняття викликали у людей похилого віку велику зацікавленість, тому для всіх охочих була організована ще одна група.
Заняття надають людям похилого віку можливість покращити загальне самопочуття, активізувати роботу мозку, зміцнити пам’ять, увагу та координацію рухів. Вправи самомасажу, яким навчає присутніх медична сестра центру Любов Свічинська, сприяють покращенню кровообігу, зняттю м’язового напруження та емоційного стресу, а елементи нейрогімнастики допомагають підтримувати когнітивні функції та стимулюють розумову активність.
Учасники із задоволенням опановують нові навички, відзначаючи позитивні зміни у своєму фізичному та емоційному стані.
Територіальний центр і надалі працює над впровадженням корисних оздоровчих програм, які допомагають людям поважного віку зберігати активність, бадьорість та позитивний настрій.
Детальну інформацію можна дізнатися за адресою: вул. Героїв України,29-А та за номером телефону (04849) 3-63-61.