22.06.2026 13:53
Робоча зустріч у Білгород-Дністровському районному відділі №1 пробації
Спільні дії дозволяють не лише контролювати виконання покарань, але й допомагати людям повернутися до нормального життя, дотримуючись при цьому правових стандартів та прав людини.
У Білгород-Дністровському районному відділі №1 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області відбулася робоча зустріч за участю провідного інспектора відділу пробації Олени Кузнецової, психолога відділу Олени Чумак та інспектора з дотримання прав людини Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області, старшого лейтенанта поліції Христини Бойко.
Під час заходу учасники обговорили план спільних дій на квартал, який передбачає:
- поглиблення співпраці між органами пробації та поліцією;
- підвищення ефективності роботи з особами, що перебувають на пробації;
- забезпечення прав людини у процесі виконання покарань без позбавлення волі;
- розробку превентивних заходів для недопущення повторних правопорушень серед неповнолітніх.
Учасники домовилися про координацію зусиль у сфері соціальної підтримки осіб, які перебувають на пробації, та посилення превентивних заходів щодо недопущення порушень прав людини.