23.05.2025 12:27
В Михайлівському сквері з’явилася нова клумба
23 травня працівники дільниці озеленення Білгород-Дністровського міського Центру «Благоустрій» створили нову клумбу на території Михайлівського скверу. На ній озеленювачі поєднали жоржини, чорнобривці, хризантеми та сурфінію. Яскраві квіти вже радують око відвідувачів улюбленого місця відпочинку городян.
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини