10.04.2025 15:15
В Білгород-Дністровському терцентрі піклуються про здоров’я підопічних
Масажист територіального центру соціального обслуговування продовжує навчати підопічних установи вправам самомасажу, також проводить профілактичний масаж людям віком 60+.
«Масаж є ефективним методом покращення якості життя літніх людей, якщо він проводиться з урахуванням вікових особливостей та медичних показань. Регулярне виконання процедури допомагає підтримувати фізичну активність, покращує загальне самопочуття і знижує ризик ускладнень, пов’язаних із віковими змінами», - зазначає керівниця терцентру Любов Капустіна.
Детальну інформацію про поточні проєкти та програми установи можна дізнатися за адресою: вул. Героїв України,29-а та за тел. (04849) 3-63-61.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Інклюзивне працевлаштування
25/06/2026
Держпраці: рубрика «Питання/Відповідь»
Усі новини