07.04.2025 09:48
Участь навчальних закладів у наведенні чистоти на території міста
У рамках проведення двомісячника із благоустрою та санітарного очищення території міста Білгорода-Дністровського заклади загальної середньої та дошкільної освіти продовжують заходи щодо налагодження та упорядкування прилеглої території закладів освіти.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Участь МЦДТ у конкурсі «Смарагдова ліра»
25/06/2026
Колегія Управління освіти
Усі новини