24.02.2025 13:21
Продовжено дистанційне навчання в закладах загальної середньої освіти міста
За інформацією Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради, з метою недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, розповсюдження захворюваності серед учнів та вчителів, освітній процес продовжено за дистанційною формою в закладах загальної середньої освіти з 25 по 28 лютого (включно).
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Колегія Управління освіти
24/06/2026
Фактичні видатки по закладах освіти
Усі новини