21.02.2025 14:54
В понеділок – дистанційне навчання
З метою недопущення виникнення епідемії грипу та ГРВІ, розповсюдження захворюваності серед учнів та вчителів, освітній процес продовжено за дистанційною формою в закладах загальної середньої освіти до понеділка 24 лютого (включно), - повідомляє начальник Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради Олена Принц.
Подальший формат навчання буде визначений після моніторингу рівня захворюваності серед учнів закладів загальної середньої освіти міста 24 лютого, про що буде повідомлено додатково.
Поділитись
Дізнайтеся також
25/06/2026
Колегія Управління освіти
24/06/2026
Фактичні видатки по закладах освіти
Усі новини