22.10.2024 10:44
В Білгород-Дністровському терцентрі підопічні вивчають мови
З метою спонукання людей похилого віку до соціальної активності та оволодіння новими знаннями в терцентрі діє факультет «Вивчення мов».
Опановувати українську та англійську мови підопічним допомагають освітяни міста. Під час навчання літні люди дізнаються також про традиції та звичаї інших країн.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Інклюзивне працевлаштування
25/06/2026
Держпраці: рубрика «Питання/Відповідь»
Усі новини