18.09.2024 12:45
Підопічні Білгород-Дністровського терцентру відвідали музей
З метою розширення світогляду та продовження соціальної активності для підопічних територіального центру соціального обслуговування була проведена екскурсія в відділ етнографії краєзнавчого музею.
Завідувачка відділу Тетяна Ігнатенко провела відвідувачів по кімнатам музею та захопила розповіддю про минулі обряди Бессарабського краю, що надихнуло присутніх на спогади.
Поділитись
Дізнайтеся також
Усі новини