Білгород-Дністровська міська територіальна громада

Одеська область, Білгород-Дністровський район

14.08.2024 12:21

Любов Карауш – чемпіонка світу з ММА

На чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів, який проходив 6-10 серпня 2024 року в Абу-Дабі, українська команда четвертий рік поспіль стала найкращою збірною світу, посівши перше загальнокомандне місце в медальному заліку турніру.

Серед українських спортсменів, що здобули золоті медалі, є представниця Білгорода-Дністровського, вихованка СК «Rhino» (тренер Костянтин Хмілевський) Любов КАРАУШ, яка перемогла суперниць у віковій категорії 16-17 років. У змаганнях такого рівня вперше брав участь ще один вихованець клубу Ігнат Хмілевський. Юний спортсмен отримав великий досвід.

Вітаємо велику спортивну родину СК «Rhino» с високими досягненнями, бажаємо подальших успіхів та перемог!