12.07.2024 14:17
Двоє учнів Білгород-Дністровських закладів освіти отримали максимальні 200 балів з НМТ-2024
Як повідомляє Управління освіти міської ради, за результатами Національного мультипредметного тесту Анна Мушинська отримала 200 балів з української мови (вчитель Олена Желінська, ЗЗСО №5), а Денис Козубенко склав на 200 балів біологію (вчитель Марина Бєженар, ЗЗСО №6).
Щиро вітаємо Анну та Дениса - золотих медалістів, з успішним складанням іспиту!
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Участь МЦДТ у конкурсі «Смарагдова ліра»
25/06/2026
Колегія Управління освіти
Усі новини