12.06.2024 15:20
Сеанси арт-терапії для підопічних Білгород-Дністровського терцентру
В рамках соціальної профілактики в Арт-терапевтичній майстерні підопічні територіального центру малювали своїх домашніх улюбленців – кошенят. Це не перший урок з навчання живопису від Наталії Чернявської для людей віком 60+.
«Живопис для дорослих - це не стільки навчання, скільки відпочинок та ліки для душі, де в ролі терапевта виступають кольори і образи», - зазначає керівниця установи Любов Капустіна.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/06/2026
Інклюзивне працевлаштування
25/06/2026
Держпраці: рубрика «Питання/Відповідь»
Усі новини